E-shop na míru

E-shop na míru pro OSVČ střední malé firmy Prostějov Olomouc Přerov Brno a ČR. Rychle jednoduše v češtině.

Nezávislý stavebnicový systém. V praxi odzkoušený. Využijete co opravdu potřebujete.

Více se dočtete níže. E-shop na míru pro prodej na internetu prakticky a za rozumné peníze.

E-shop zdarma?

E-shop na platformě zdarma

Potřebujete spustit jednoduchý e-shop v řádu desítek produktů, aby Vás to finančně nebolelo? Chcete nezávislost na systému či člověku a provoz bez dalších fixních poplatků? Využijte toto řešení. Relativně rychle začnete s online prodejem na internetu. Máte např. pizzerii a potřebujete vyřešit online prodej rozvozu jídla? Podívejte se, jak např. může vypadat takový e-shop zdarma.

Velmi jednoduché

E-shop na platformě zdarma (Woocommerce) můžete provozovat i na doméně 3. řádu své současné domény. Nemusíte vybírat novou a řešit další hosting. Výstupem je automaticky odeslaná objednávka na váš e-mail. Zákazník využil bezkontaktní online proces nákupu 24/7. E-shop splnil svůj účel.

Výhody

Nízké pořizovací i celoroční provozní náklady. Nezávislost na placeném systému. Žádné další poplatky. Pokud se rozhodnete, že vám už systém nestačí, jednoduše jej změníte. Žádný problém.

Realizace

Nastavím celý systém, zkontroluji a propojím. V řádu několika dní, maximálně týdnů, máte funkční online prodej svých výrobků a služeb. Poptejte u mě cenu a aktuální termín. Je to jednoduché. Začněte s online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop na míru

E-shop na míru

Potřebujete spustit e-shop na míru v řádu desítek nebo stovek produktů? Chcete nezávislost na měsíčních poplatcích, tedy e-shop za jednorázové peníze? Co nejen profesionálně už vypadá, ale hlavně funguje? Tedy nejsnadněji Vám vydělává peníze?  Potom je tato varianta pro Vás ideální řešení. Vše je možné realizovat relativně rychle. Podívejte se, jak např. může vypadat takový e-shop na míru.

Stavebnice

Zdarma základ na platformě WordPress a Woocommerce doplňuje profi placená nadstavba (stavebnice). Vyberete si jen to, co opravdu potřebujete a od e-shopu očekáváte. Neplatíte nic navíc. Řeší to tzv. „pluginy“, zásuvkové moduly, které buď využijete nebo nikoli. Podle toho se odvíjí i E-shop cena. Pluginy většinou platíte jen jednorázově. Například napojení e-shopu na banku (zaplaceno), email marketingový nástroj (nákup spustí např. e-mail kampaň) nebo na dokladový/fakturační systém (odeslání faktury). Naopak online platební brána nebo samotný dokladový/fakturační systém jsou pravidelně dlouhodobě placené. Pro malé a střední e-shopy je tato varianta ideální řešení. Váš e-shop potom může vypadat např. takto – viz. e-shop Segway

Výhody

Výhodou je to, že oproti kompletně pronajímaným e-shop systémům (např. Shoptet) výrazně ušetříte celkové roční náklady na provoz e-shopu (2 až 4x). Rozsah i náklady máte zcela pod kontrolou. Pokud se rozhodnete funkci přidat, jednoduše to uděláte. Žádný problém. Neplatíte, co nevyužijete. Nezavazujete se. Výhodou je aktuálnost celého systému díky aktualizacím (technická, technologická i uživatelská). Provoz e-shopu zvládnete spravovat svépomocí. Například jako tento velmi jednoduchý e-shop na výlety.

Realizace

Nastavím celý systém, zkontroluji a propojím. V řádu několika dní, maximálně týdnů, máte funkční online prodej svých výrobků a služeb na profesionální úrovni a efektivně (peníze tam a zpět). Následně mohu provádět jen technický servis, pokud se tak domluvíme. Poptejte u mě cenu a termín. Je to jednoduché. Začněte s online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop Mioweb

E-shop na pronajaté šabloně

Pokud jste již investovali do licencí Mioweb, potom je pro Vás výhodné využít i jejich aplikaci E-shop Mioweb. Vhodnou tehdy, pokud potřebujete středně velký e-shop v řádu stovek položek k prodeji. Může to vypadat například takto – viz. e-shop na boty.

Možnosti

Možnosti nastavení jsou oproti variantě na Woocommerce menší, řada pluginů (zásuvných modulů) zde „nefunguje“ nebo dokonce není vůbec doporučována. Oproti tomu aplikace sama nabízí tato řešení už sama v sobě, s napojením na další produkty firmy (FAPI, Smart Emailing apod.). Prodejní varianty (barva, velikost, cena…) jsou uživatelsky méně přehledné. Můžete ale dobře editovat hned titulní stranu e-shopu, která zaujme. Funguje tak dobře zcela samostatně.

Výhody

Mioweb má výhodu v tom,jak je jednoduchý, v češtině a s českou podporou. Nevýhodou je, že přešel z jednorázové prodeje licence na roční paušál za licenci a její aktualizace, tedy si jej pronajímáte a zavazujete se. Více detailů ZDE

Realizace

Celý e-shop Vám nastavím, zkontroluji, propojím a spustím. Začněte s prodejem online na internetu právě TEĎ.

E-shop cena

Zavolejte: 777 632 861

Pošlete dotaz na mail martin@marketingnasolar.cz nebo využijte snadný poptávkový formulář níže: