Jednoduchý E-shop

Jednoduchý e-shop pro podnikatele a živnostníky OSVČ, střední a malé firmy Prostějov Olomouc Přerov Brno, ČR. Rychle jednoduše v češtině.

Nezávislý stavebnicový systém. V praxi odzkoušený. Využijete co opravdu potřebujete.

Více se dočtete níže. Jednoduchý e-shop pro online prodej na internetu prakticky a za rozumné peníze.

E-shop zdarma

WordPress + WooCommerce

Potřebujete spustit jednoduchý e-shop v řádu desítek produktů, s cenou jen za nastavení? Chcete nezávislost na systému i člověku a provoz bez fixních poplatků? Využijte toto řešení. Relativně rychle začnete s online prodejem na internetu. Výstupem je objednávka odeslaná na e-mail. Podívejte se, jak např. může vypadat takový e-shop zdarma.

Holý základ

E-shop na platformě zdarma (Woocommerce) můžete provozovat i na doméně 3. řádu své současné domény. Nemusíte vybírat novou a řešit další hosting. Výstupem je automaticky odeslaná objednávka na váš e-mail. Zákazník využil bezkontaktní online proces nákupu 24/7. E-shop splnil svůj účel.

Výhody

Nízké pořizovací i celoroční provozní náklady. Nezávislost na placeném systému. Žádné další poplatky. Pokud se rozhodnete, že vám už systém nestačí, jednoduše jej změníte. Žádný problém.

Realizace

Nastavím celý systém, zkontroluji a propojím. V řádu několika dní, maximálně týdnů, máte funkční online prodej svých výrobků a služeb. Poptejte u mě cenu a aktuální termín. Je to jednoduché. Začněte s online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop na míru

Vlastní e-shop

Potřebujete jednoduchý e-shop na míru v řádu desítek a stovek produktů? Chcete nezávislost na měsíčních poplatcích, tedy e-shop za jednorázové peníze? Co nejen profesionálně už vypadá, ale hlavně funguje? Tedy nejsnadněji Vám vydělává peníze?  Potom je tato varianta pro Vás ideální řešení. Vše je možné realizovat relativně rychle. Podívejte se jak může vypadat vlastní e-shop na míru.

Profesionální stavebnice

Zdarma základ na platformě WordPress a Woocommerce doplňuje profi placená nadstavba (stavebnice). Vyberete si jen to, co opravdu potřebujete a od e-shopu očekáváte. Neplatíte nic navíc. Řeší to tzv. „pluginy“, zásuvkové moduly, které buď využijete nebo nikoli. Podle toho se odvíjí i E-shop cena. Pluginy většinou platíte jen jednorázově. Například napojení e-shopu na banku (zaplaceno), email marketingový nástroj (nákup spustí např. e-mail kampaň) nebo na dokladový/fakturační systém (odeslání faktury). Naopak online platební brána nebo samotný dokladový/fakturační systém jsou pravidelně dlouhodobě placené. Pro malé a střední e-shopy je tato varianta ideální řešení. Váš e-shop potom může vypadat např. takto – viz. e-shop Segway

Výhody

Výhodou je to, že oproti kompletně pronajímaným e-shop systémům (např. Shoptet) výrazně ušetříte celkové roční náklady na provoz e-shopu (2 až 4x). Rozsah i náklady máte zcela pod kontrolou. Pokud se rozhodnete funkci přidat, jednoduše to uděláte. Žádný problém. Neplatíte, co nevyužijete. Nezavazujete se. Výhodou je aktuálnost celého systému díky aktualizacím (technická, technologická i uživatelská). Provoz e-shopu zvládnete spravovat svépomocí. Například jako tento velmi jednoduchý e-shop na výlety.

Realizace

Nastavím celý systém, zkontroluji a propojím. V řádu několika dní, maximálně týdnů, máte funkční online prodej svých výrobků a služeb na profesionální úrovni a efektivně (peníze tam a zpět). Následně mohu provádět jen technický servis, pokud se tak domluvíme. Poptejte u mě cenu a termín. Je to jednoduché. Začněte s online prodejem na internetu právě TEĎ.

Mioweb e-shop

E-shop na šabloně Mioweb

Pokud jste již investovali do licencí Mioweb a vyhovuje Vám jejich administrace, potom se jeví jako výhodné využít i jejich šablonu E-shop Mioweb. Plně dostačující, pokud potřebujete středně velký e-shop v řádu desítek až stovek položek k prodeji. Takto může vypadat Mioweb e-shop.

Nastavení

Možnosti nastavení jsou oproti variantě na Woocommerce menší, řada pluginů (zásuvných modulů) zde „nefunguje“ nebo dokonce není vůbec doporučována. Oproti tomu šablona nabízí tato řešení už sama v sobě, s velmi jednoduchým napojením na další produkty firmy (FAPI, Smart Emailing apod.). Prodejní varianty (barva, velikost, cena…) jsou uživatelsky méně přehledné. Můžete ale dobře editovat hned titulní stranu e-shopu, která zaujme. Funguje tak dobře zcela samostatně. 

Výhody

Mioweb má výhodu v tom, jak je jednoduchý. Celé ovládání je velmi intuitivní. Je v češtině s kvalitní českou podporou. Nevýhodou (z mého pohledu) je, že z jednorázového prodeje licence přešel na roční paušál. To obchodně chápu, ale oproti variantě výše to vychází dráže. Navíc licenci a aktualizace si pronajímáte a tím se zavazujete.

Realizace

Celý e-shop Vám nastavím, zkontroluji, propojím a spustím. Začněte s prodejem online na internetu právě TEĎ.

E-shop poptávka 

Zavolejte: 777 632 861

Pošlete dotaz na mail martin@marketingnasolar.cz nebo využijte snadný poptávkový formulář níže: