Tvorba webu

Tvorba webu pro podnikatele OSVČ střední malé firmy Prostějov Olomouc Přerov Brno a ČR. Rychle jednoduše v češtině na WordPress.

Dělám moderní responzivní weby. Respektuji prodejní cestu zákazníka.

Více se dočtete níže. Tvorba webu za rozumné peníze.

Jaký web můžu mít ?

Prodejní web česky. Na WordPress. Profesionální funkce a vzhled nemusí být drahé.

Za jakou cenu ?

Cena je odvislá od zadání. Musí se vám vyplatit. Zde máte pomůcku, jak cenu zjistit.

Za jak dlouho ?

Termín závisí na zadání. Může to být 8 dnů nebo 8 týdnů. Zde máte pomůcku, jak ji zjistit.

Tvorba webu na WP

WordPress (WP)

Tvorba webu na otevřené platformě WordPress (WP). Jednoznačnou výhodou je cena. Díky stavebnicovému systému modulů je to dále flexibilita, nezávoslost, funkční i technická aktuálnost. Náklady na tvorbu webu jsou zde podstatně nižší, než pokud je web programován od začátku programátorem. Zjistěte, jaká může být jeho cena.

Nezávislá stavebnice

WP je nejpopulárnější open source redakční systém na světe. Web může stavět „jakýkoli“ webmaster jako LEGO. Výběr z již vytvořených modulů šetří čas a peníze. Moduly jsou navíc pravidelně aktualizovány (pokud víte, jaké používat). Díky své otevřenosti je WP napadán heckery (nikoli cíleně váš web), ale pokud máte web dobře zabezpečen a staráte se o něj pravidelně, roziko je eliminováno.

Výhody

Náklady, flexibilita, funkčnost, rychlost řešení a nezávislost. Nejste závislí na jednom člověku, ať už je to kdokoliv. Jste majitelé webu. Jste nezávislí.

Realizace

Celý systém nastavím, zprovozním a zkontroluji v řádu (praxí ověřeno) několika týdnů. Začněte s tvorbou nového webu právě TEĎ.

Tvorba webu Mioweb

Mioweb na WP (nastavení)

Pokud hledáte jednoduchý web od české firmy s výbornou českou podporou, který zvládne upravovat opravdu „každý zaučený“, potom je Mioweb dobrá volba. Mioweb je plně dostačující šablona pro WP pro profíky i laiky.

Možnosti

Oproti variantě výše jej není možné kombinovat s řadou WP modulů a některé pluginy jsou vyloženě nefunkční a zakázány. Řadě uživatelů to ale vůbec nevadí, protože mnoho jiného je zde perfektně předpřipraveno.

Výhody

Mioweb je jednoduchý, intuitivní, s kvalitní českou podporou. Nevýhodou (z mého pohledu) je přechod z jednorázového prodeje licence na pronájem za (roční) paušál. Oproti variantě „jedna“ výše provoz Mioweb vychází dráž. 

Realizace

Celý web Vám nastavím, zkontroluji, propojím a spustím za několik týdnů. Začněte s novým webem právě TEĎ.

Revize stávajícího webu?

Mějte lepší web ...

Máte web, ale něco nesedí? Neprodává, jak jste chtěli? Webmaster nekomunikuje? Jste připraveni to změnit? Kontaktujte mě už dnes.

Web je začátek ...

Tvorbou webu vše začíná. Jde o to, co potřebujete, na kolik Vás to přijde (čas a peníze) a co Vám to přinese (návratnost). Pokud jste došli až sem, tak Vás to zajímá. Proč si neudělat nezávaznou kontrolu současného stavu? Někdy stačí jen pár praktických maličkostí a vše může být jinak. Neváhejte a začněte se zlepšením už dnes.

Realizace

Po zadání toho, co skutečně potřebujete, můžete mít první zpětnou vazbu už do 3 dnů… Jdeme na to? Jdeme na to.

Tvorba webu poptávka

Zavolejte: 777 632 861

Nebo využijte snadný poptávkový formulář:

Tvorba webu poptávka

Web cena

Pro stanovení ceny a termínu zhotovení vašeho webu potřebuji vyjasnit zadání. Pro zjednodušení a urychlení jsem proto připravil přehled úvodních 5 otázek, které Vám pomohou. Divili byste se, kolik webů na to zapomíná. Výsledek odpovídá zadání. Souboru PDF si můžete stáhnout zcela NEZÁVAZNĚ zdarma. Udělejte to právě teď!

ZDARMA

Soubor „Web 5 otázek“ ve formátu PDF Vám bude odeslán od Marketingnasolar.cz na zadaný e-mail. Nebojte se, nebudete spamováni.