E-shop cena

Kolik mě to

bude stát? 

Marketing …“na solar“

Zjistit cenu

bez 21% DPH

Hledáte informace o cenách pro Váš nový e-shop? V klidu se podívejte na nabídku níže připravenou jednoduše do tří variant. Zjistěte, co Vás zajímá. Klikněte a dozvíte se, jaká je E-shop cena.

E-shop cena = základ

WooCommerce

Cena zahrnuje vytvoření a nastavení e-shopu na nezávislé platformě WordPress s WooCommerce. Jedná se o celosvětově oblíbené flexibilní řešení s možností neomezeného růstu, technicky a technologicky stále aktuální. Jeho administraci v češtině po zaškolení bez obav zvládnete. Podívejte se níže na další výhody.

Pozn.: cena předpokládá, že již máte zaregistrovanou doménu. Pokud nikoli, žádný problém. Zjistěte více právě teď.

Kvalitní vlastní základ

Cena základu zahrnuje vytvoření e-shop stránek (obchod, košík, pokladna, můj účet), založení prvních 5 vlastních produktů ručně (jednoduchých i variantních), nadpisu, krátkého popisu, náhledového obrázku, galerie obrázků, popisu, kategorií, podkategorií a štítků. Nastavení platby převodem, základní dopravy a  automatických obchodních e-mailů (obchodní korespondence) u objednávky. Objednávky jsou odesílány na e-mail automaticky. Pokud časem zjistíte, že Vám základ nestačí, žádný problém, můžete ho začít kdykoli rozšiřovat, doplňovat a automatizovat. Vše je jedna platforma. Základ proto rozhodně nejsou „vyhozené peníze“.  Naopak, jdete správným směrem.

Výhody

E-shop patří Vám, jste majitelem kvalitního základu moderního e-shopu. Nejen pořizovací, ale i provozní a další investiční náklady máte zcela pod kontrolou. E-shop není problém aktualizovat podle posledních technických i technologických trendů. Malá investice do základu nevylučuje jeho rozšíření kdykoli, podle potřeby. Stále stejná platforma dalších funkcí na základ naváže.

Realizace

Základní e-shop můžete začít provozovat v řádu dní, obvykle ale několika týdnů. Je to jednoduché. Začněte s bezkontaktním on-line prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop cena = profi

WooCommerce+

E-shop cena profi má základ výše v ceně. Navíc ho rozšiřuje o profesionální funkce, strukturu a vzhled. Cílem je usnadnit a zautomatizovat prodejní proces za dobrou cenu. Ta se odvíjí od množství funkcí a úrovní automatizací, které na e-shopu potřebujete (např. napojení na dokladový/fakturační systém, banku, dopravce, on-line platební bránu, ale i hromadný import produktů (např. přes XML feed), pravidelné aktualizace produktů, pokročilé možnosti dopravy, e-mail marketingové nástroje, export produktů pro srovnávače zboží (Heuréka, Google nákupy, Zboží.cz) apod.).

Zajímavá je možnost synchronizace s Facebook obchodem. Získáte on-line obchody na dvou místech. Praxí ověřený funkční systém. Začněte právě teď.

Stavebnice

Jednotlivé funkce e-shopu se staví jako LEGO také pomocí zásuvných modulů (pluginů). Ty jsou u profi verzí hlavně placené. Automatizují celý proces výběru a nákupu, včetně zpracování obejednávek a okamžité platby přes online platební bránu (PayPal, GoPay). Dále se jedná např. o propojení s bankou, fakturačním systémem, e-mail marketingovými nástroji a POZOR, také s Facebook obchodem. Doplňovat, třídit a měnit produkty na Facebook obchodu nyní můžete ze svého www e-shopu. Zkrátka ve stavebnici zaplatíte jen to, co potřebujete.

Výhody profi

Profesionální funkce, struktura, design, flexibilita a nezávislost. Důvěryhodnost profesionálního přístupu. Zákazníkovi se na takovém e-shopu bude nakupovat mnohem snadněji a Vy budete více prodávat. Náklady přitom máte zcela pod kontrolou. Oproti kompletně pronajímaným e-shopům (tzv. krabicovému řešení), konkrétně např. Shoptet, ročně ušetříte provozní náklady 2-4x a jste nezávislí na jejich software. Po zaučení můžete e-shop spravovat sami.

Realizace profi

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Je to jednoduché. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop cena = Mioweb

E-shop Mioweb - nastavení

Pokud jste již investovali do licence Mioweb, potom pro Vás může být výhodné využít i jejich aplikaci E-shop Mioweb. Vhodné tehdy, pokud potřebujete malý jednoduchý e-shop do sta položek. Začněte právě teď.

Šablona Mioweb

Mioweb bohužel přešel z jednorázového prodeje licence na roční paušál za licenci a aktualizace. Nefunguje se všemi moduly, které byste chtěli využívat, jako je tomu u varianty výše (má své omezení).

Výhody

Česká šablona. Česká podpora. Řada funkcí a vzhledu je již připravena v šabloně. Jednoduchá obsluha. 

Realizace

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

Poslat dotaz

E-shop cena poptávka

Spočítat cenu on-line!

Využijte připravené on-line zadání pro přesnější určení ceny Vašeho e-shopu. E-shop cena zcela NEZÁVAZNĚ.

On-line zadání!

Jednoduše odešlete, jednoduše získáte cenu.

Došli jste až sem? Na stránce e-shop cena? To by v tom byl čert, aby nedošlo nezávazné zadání…  🙂 🙂 🙂 Dáte tomu šanci?

Share This