E-shop cena

Kolik mě to

bude stát? 

Marketing … na solar

Zjistit cenu

Jednoduše tři varianty.

E-shop cena 1

Jednoduchý E-shop

E-shop je postaven na platformě WordPress (zdarma) a základu Woocommerce (zdarma). WP šablona je také zdarma. Cena je pouze za práci s nastavením celého systému, s prvními 5 produkty. Design není žádná „hitparáda“, ale základní řešení bezkontaktního online prodeje plní svůj účel.

 

Holý základ

Základ e-shopu můžete kdykoli začít rozšiřovat o další funkce, které se rozhodnete využívat. Funguje to jako stavebnice LEGO. Vybudování základu tak nejsou „vyhozené peníze“.  Naopak, jdete správným směrem.

Výhody

Nízké pořizovací náklady. Nikomu se neupisujete. Žádné pravidelné poplatky. Pokud se rozhodnete e-shop dále budovat, žádný problém.

Realizace

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika dní. Je to jednoduché. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop cena 2

Vlastní e-shop na míru

E-shop využívá jednoduchý základ výše a navíc jej rozšiřuje o profesionální vzhled a funkce. Jste kompletním vlastníkem e-shopu (nepronajímáte si cizí systém). Praxí ověřený systém, který vydrží.

Profesionální stavebnice

Jednotlivé funkce e-shopu se staví jako stavebnice LEGO pomocí profi modulů (placených). Např. automatické propojení s bankou, fakturačním systémem, email marketingovými nástroji, online platební bránou apod.

Výhody

Nezávislost. Profesionalita. Aktuálnost. Funkce a náklady máte pod kontrolou. Oproti kompletně pronajímaným e-shopům (Shoptet) ročně ušetříte celkové roční náklady až 2-4x.  Systém v češtině nakonec zvládnete obsluhovat sami.

Realizace

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Je to jednoduché. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop cena 3

Nastavení e-shop Mioweb

Pokud jste již investovali do Mioweb, potom pro Vás může být výhodné využít i jejich aplikaci E-shop Mioweb. Vhodné tehdy, pokud potřebujete středně velký jednoduchý e-shop v řádu stovek položek k prodeji.

Šablona Mioweb

Mioweb bohužel přešel z jednorázového prodeje licence na roční paušál za licenci a aktualizace. Nefunguje se všemi moduly, které byste chtěli využívat, jako je tomu u varianty výše (má své omezení).

Výhody

Česká šablona. Česká podpora. Řada funkcí a vzhledu je již připravena v šabloně. Jednoduchá obsluha. 

Realizace

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

To mě zajímá 

Nejste si jistí určením ceny?

Pro přesnější stanovení ceny vašeho e-shopu si stáhněte PDF materiál ZDARMA. Objevíte v něm základní otázky, na které si potřebujeme odpovědět, než začneme e-shop budovat.

PDF ke stažení

Soubor zdarma Vám bude odeslán na e-mail od Marketingnasolar.cz. Nebudete spamováni.