E-shop cena

Kolik mě to

bude stát? 

marketingnasolar.cz

Zjistit cenu

nezávazně

E-shop cena Woo základ

WooCommerce

E-shop cena zahrnuje kompletní vytvoření funkčního e-shopu na doméně (zákazníka) a nezávislé platformě WooCommerce WordPress. Konkrétně základních stránek (obchod, produkt, košík, pokladna, můj účet), navigace (menu, kategorie, štítky, filtry), prvních 3 vzorových produktů (nebo hromadný jednorázový import do 300 produktů např. z Google tabulky). Velkou výhodou je na tvůrci i zcela nezávislý webhosting poskytovaný třetí stranou (úhrada separátně).

Předpokládá se dodání názvu domény, na které se bude e-shop stavět, úhrada webhostingu, dodání obrázků, textů, ideálně včetně loga, barevnosti a grafiky. Pokud toto nemnáte, nevadí. Vyřešíme nad rámec základu dle potřeby a transparentně.

Zjistěte více o WooCommerce základu právě teď.

Kvalitní vlastní základ

Objednávky jsou odesílány na e-mail automaticky. Nastavení platby je převodem. Doprava standardně jedna (paušální sazba) a s možností zaslat zboží na dobírku (u virtuálních produktů dobírka odpadá).

Obchodní e-mail korespondence funguje automaticky ve vazbě na stav Woo objednávky (vytvořena, uhrazena, odeslána, vrácena, zrušena…). Po zaplacení produktu tedy zákazník obdrží e-mail s poděkováním za nákup automaticky.

Strána produktu obsahuje: hlavní nadpis, krátký popis, náhledový obrázek, galerii obrázků, hlavní popis, kategorii/podkategorii produktu, popřípadě štítek produktu.

Pokud časem zjistíte, že už základ „nestačí“, bez problémů jej můžete začít rozšiřovat a vybrané procesy automatizovat. Vše je jedna platforma. Základ proto rozhodně nejsou „vyhozené peníze“.  Naopak, jdete správným směrem.

Výhody

Narozdíl od hotového, tzv. „krabicového“ řešení (které lze jen pronajímat a „vše“ vlastní dodavatel), jste majitelem e-shopu. Nemusíte se podřizovat jeho designu a šabloně, design si můžete upravovat svobodnějí a nezávisle.

Máte pod kontrolou všechny náklady. Platíte je to, co opravdu potřebujete (stavebnice dle potřeby).

Díky platformě a zvolené koncepci můžete pomocí pravidelných aktualizací udržovat svůj e-shop v potřebné technické kondici a podle posledních technologických a komunikačních trendů.

Malá investice do základu nevylučuje jeho rozšíření kdykoli, podle potřeby. Stále stejná platforma dalších funkcí na základ naváže.

Realizace

Realizace technicky může být v řádu několika dní či týdnů. Záleží na kvalitě podkladů. Ostatní je „jednoduché“. Začněte s internetovým a on-line prodejem právě TEĎ.

E-shop cena Woo

WooCommerce+

E-shop cena Woo zahrnuje služby a cenu základu výše, navíc jej rozšiřuje o profesionální funkce, navigaci a vzhled. Cílem je maximální usnadnění nákupu na jedné straně a automatizace procesů na straně druhé.

Přesná cena se odvíjí od množství funkcí a úrovně automatizace, protože je to stavebnice. Napojení e-shopu na dokladový systém, banku, platební bránu (aktuální on-line platby), dopravce, srovnávače zboží (Heuréka, Google nákupy, Zboží.cz), e-mail marketingové nástroje (MailChimp, SE…), on-line chat (Smartsupp…), automatický import a aktualizace produktů apod.

Patří sem i funkce usnandnění navigace a podpory prodeje (Quick View, Side Cart, Free Shipping Bar, pokročilé vyhledávání, dárkové poukazy aj.).

Zajímavá je možnost synchronizace Woo s Facebook obchodem. Získáte dva on-line obchody řízené automaticky z jednoho místa! Praxí ověřený funkční systém. Začněte právě teď.

Stavebnice

Jednotlivé funkce e-shopu se staví jako LEGO také pomocí zásuvných modulů (pluginů). Ty jsou u profi verzí hlavně placené. Automatizují celý proces výběru a nákupu, včetně zpracování obejednávek a okamžité platby přes online platební bránu (PayPal, GoPay). Dále se jedná např. o propojení s bankou, fakturačním systémem, e-mail marketingovými nástroji a POZOR, také s Facebook obchodem. Doplňovat, třídit a měnit produkty na Facebook obchodu nyní můžete ze svého www e-shopu. Zkrátka ve stavebnici zaplatíte jen to, co potřebujete.

Výhody profi

Profesionální funkce, struktura, design, flexibilita a nezávislost. Důvěryhodnost profesionálního přístupu. Zákazníkovi se na takovém e-shopu bude nakupovat mnohem snadněji a Vy budete více prodávat. Náklady přitom máte zcela pod kontrolou. Oproti kompletně pronajímaným e-shopům (tzv. krabicovému řešení), konkrétně např. Shoptet, ročně ušetříte provozní náklady 2-4x a jste nezávislí na jejich software. Po zaučení můžete e-shop spravovat sami.

Realizace profi

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Je to jednoduché. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

Cena Profi

Nastavení

E-shop cena profi zahrnuje službu kompletního nastavení a spuštění e-shopu na hotovém pronajatém řešení třetí strany – Eshop-rychle nebo Shoptet.

Realizace profi

Pokud máte připraveny podklady, e-shop můžete začít provozovat do 24 hodin. Tak to zkuste právě TEĎ.

Nezávazná poptávka e-shop cena…

ESHOP CENA poptávka

14 + 11 =

Zjistit víc

… ještě něco!

Share This