E-shop cena

Kolik mě to

bude stát? 

Marketing … na solar

Zjistit cenu

Jednoduše tři varianty.

E-shop cena 1

Jednoduchý E-shop

Jednoduchý e-shop na open source platformě WordPress (zdarma), základu WooCommerce (zdarma) a šabloně WooCommerce Theme Storefront (také zdarma). Cena je pouze za práci s nastavením celého systému s prvními 5 produkty. Design není žádná „hitparáda“, ale základní řešení bezkontaktního online prodeje svůj účel plní.

 

Holý základ

Holý základ neznamená omězení funkcí. E-shop můžete začít kdykoli rozšiřovat. Vybudování základu tak rozhodně nejsou „vyhozené peníze“.  Naopak, jdete správným směrem.

Výhody

Nízké pořizovací náklady. Nikomu se neupisujete. Žádné pravidelné poplatky. Pokud se rozhodnete e-shop dále budovat, žádný problém.

Co je výstupem

Výstupem je objednávka automaticky odeslaná (365/7/24) na váš mail. Ať už se jedná o produkty fyzické nebo pouze ke stažení. Platba neobsahuje online platební bránu (lze doplnit). Propojení s bankou a fakturami děláte ručně.

 

Realizace

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika dní. Je to jednoduché. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop cena 2

Vlastní e-shop na míru

Vlastní e-shop na míru využívá jednoduchý základ výše, ale rozšiřuje jej o profesionální vzhled (jiná šablona) a funkce (zásuvné moduly). Jste kompletním vlastníkem e-shopu (nepronajímáte cizí e-shop). Toto je praxí ověřený funkční systém, který vydrží.

Profesionální stavebnice

Jednotlivé funkce e-shopu se staví jako stavebnice LEGO pomocí profi zásuvných modulů. Ty jsou jak placené, tak neplacené. Automatizují proces zpracování obejednávky, včetně online platby (PayPal, GoPay), propojení s bankou, fakturačním systémem, s email marketingovými nástroji, ale např. i s Facebook obchodem, který spravujete z WooCommerce (automatické propojení Woo a Facebooku). 

Výhody

Nezávislost. Profesionalita. Aktuálnost. Funkce a náklady máte pod kontrolou. Oproti kompletně pronajímaným e-shopům (Shoptet) ročně ušetříte celkové roční náklady až 2-4x.  Systém v češtině nakonec zvládnete obsluhovat sami.

Co je výstupem

Výstup si zvolíte podle toho, co potřebujete a jaké peníze do toho hodláte vložit. Od holého zaslání objednávky na mail po plnou automatizaci procesu nákupu (online platební brána, propojení s bankou, zaslání daňových dokladů, emailing…). Podle toho vychází celková cena e-shopu.

Realizace

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Je to jednoduché. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop cena 3

Nastavení e-shop Mioweb

Pokud jste již investovali do Mioweb, potom pro Vás může být výhodné využít i jejich aplikaci E-shop Mioweb. Vhodné tehdy, pokud potřebujete středně velký jednoduchý e-shop v řádu stovek položek k prodeji.

Šablona Mioweb

Mioweb bohužel přešel z jednorázového prodeje licence na roční paušál za licenci a aktualizace. Nefunguje se všemi moduly, které byste chtěli využívat, jako je tomu u varianty výše (má své omezení).

Výhody

Česká šablona. Česká podpora. Řada funkcí a vzhledu je již připravena v šabloně. Jednoduchá obsluha. 

Realizace

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

To mě zajímá 

Nejste si jistí určením ceny?

Pro přesnější stanovení ceny vašeho e-shopu si stáhněte PDF materiál ZDARMA. Objevíte v něm základní otázky, na které si potřebujeme odpovědět, než začneme e-shop budovat.

PDF ke stažení

Soubor zdarma Vám bude odeslán na e-mail od Marketingnasolar.cz. Nebudete spamováni.