E-shop cena

Kolik mě to

bude stát? 

Marketing … na solar

Zjistit cenu

bez 21% DPH

E-shop cena – základ

Jednoduchý základ

Jednoduchý e-shop WooCommerce na otevřené platformě WordPress. Cena je za nastavení, spuštění a kontrolu e-shopu WooCommerce, se založením prvních 5 produktů. Předpokládá, že máte svoji doménu, hosting, e-mail služby, WordPress nahraný na doméně a samozřejmě ke všemu admin přístupová práva. Pokud nikoli, cenu to navýší o 4 tis. Kč. Začnete s bezkontaktním online prodejem právě teď.

 

Připravený základ

Základu odpovídá design a funkce. Např. objednávka je zde odeslána na e-mail s možností platby při předání zboží nebo bankovním převodem. Základ můžete kdykoli začít rozšiřovat o další funkce (např. online platební bránu). Základ proto rozhodně nejsou „vyhozené peníze“.  Naopak, jdete správným směrem.

Výhody

Nízké pořizovací náklady. Dále se nikomu neupisujete do fixních plateb. Pokud se rozhodnete e-shop dále budovat, žádný problém.

Realizace

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika dní. Je to jednoduché. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop cena – profi

Vlastní e-shop profi

Vlastní e-shop na míru využívá základ výše, rozšiřuje jej o profesionální vzhled, strukturu a funkce. Cílem je zautomatizovat a maximalizovat prodej za odpovídající náklady. Zajímavá je možnost napojení na váš Facebook obchod z tohoto e-shopu. Toto je praxí ověřený funkční systém, který doporučuji. Tento podklad (soubor v PDF) vám pomůže blíže určit cenu. Začněte řešit profesionálně svůj online prodej přes e-shop právě teď.

Stavebnice profi

Jednotlivé funkce e-shopu se staví jako stavebnice LEGO pomocí zásuvných modulů (pluginů). Ty jsou jak placené, tak neplacené. Automatizují celý proces výběru a nákupu, včetně zpracování obejednávky a okamžité platby přes online platební bránu (PayPal, GoPay). Dále se jedná např. o propojení s bankou, fakturačním systémem, e-mail marketingovými nástroji a POZOR, také s Facebook obchodem. Doplňovat, třídit a měnit produkty na Facebook obchodu nyní můžete ze svého www e-shopu na WooCommerce.

Výhody profi

Profesionální funkce i vzhled, důvěryhodnost. Zákazníkovi se bude nakupovat snadněji a tím více můžete prodávat. Náklady máte zcela pod kontrolou. Oproti kompletně pronajímaným e-shopům (Shoptet) ročně ušetříte celkové roční náklady až 2-4x. Jste nezávislí na jejich uzavřeném software. Navíc tento systém je v češtině a po zaučení jej můžete sami spravovat.

Realizace profi

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Je to jednoduché. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

E-shop cena – Mioweb

E-shop Mioweb - nastavení

Pokud jste již investovali do licence Mioweb, potom pro Vás může být výhodné využít i jejich aplikaci E-shop Mioweb. Vhodné tehdy, pokud potřebujete středně velký jednoduchý e-shop v řádu stovek položek k prodeji. Začněte právě teď.

Šablona Mioweb

Mioweb bohužel přešel z jednorázového prodeje licence na roční paušál za licenci a aktualizace. Nefunguje se všemi moduly, které byste chtěli využívat, jako je tomu u varianty výše (má své omezení).

Výhody

Česká šablona. Česká podpora. Řada funkcí a vzhledu je již připravena v šabloně. Jednoduchá obsluha. 

Realizace

E-shop můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Začněte s bezkontaktním online prodejem na internetu právě TEĎ.

To mě zajímá 

E-shop cena poptávka

Nejste si jistí určením ceny?

Pro přesnější stanovení ceny vašeho e-shopu si stáhněte PDF materiál ZDARMA. Objevíte v něm základní otázky, na které je třeba odpovědět, než začneme e-shop budovat.

Ke stažení

Soubor PDF zdarma Vám bude odeslán na e-mail od Marketingnasolar.cz. Nebudete spamováni.