Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu pro OSVČ střední malé firmy Prostějov Olomouc Přerov Brno a ČR. Rychle jednoduše v češtině.

Nezávislý stavebnicový systém. V praxi odzkoušený. Využijete co opravdu potřebujete.

Více se dočtete níže. Tvorba e-shopu pro prodej na internetu prakticky a za rozumné peníze.

E-shop WooCommerce 

Woocommerce na WordPress

Tvorba e-shopu na WooCommerce WP je optimálním řešením pro ty z Vás, kdo potřebují nezávislý flexibilní e-shop v řádu stovek produktů. V češtině a bez zbytečných fixních poplatků. Relativně rychle začnete s prodejem na internetu. Máte např. pizzerii a potřebujete vyřešit online prodej rozvozu jídla? Nebo prodejnu nábytku a bytových doplňků. Či obchod s oblečením nebo botami? Zjistěte, jaká může být jeho cena.

Nezávislá stavebnice

E-shop můžete stavět jako LEGO, podle využití. To šetří peníze. Neplatíte fixní poplatky za to, co nevyužijete. Můžeme jej spustit na doméně 3. řádu vaší současné domény, pokud chcete – např. obchod.mojedomena.cz. Nemusíte tak pronajímat novou doménu a řešit další hosting. Stavebnice lze nastavit od zaslání objednávky na mail po plné zautomatizování celého nákupního procesu, včetně online platební brány. Podívejte se, jak může vypadat jednoduchý e-shop na woocommerce

Výhody

Náklady, funkce a vzhled máte zcela pod kontrolou. Můžete např. začít s holým základem a pokud se rozhodnete, že už vám nestačí, jednoduše ho můžete posouvat na profi verzi dál a dál. Jste majitelé e-shopu. Jste nezávislí.

Realizace

Nastavím celý systém, zkontroluji a propojím. V řádu několika týdnů máte funkční online prodej svých výrobků nebo služeb. Poptejte u mě cenu a aktuální termín. Je to jednoduché. Začněte s online prodejem na internetu právě TEĎ.

Facebook obchod 

Facebook + WooCommerce

Tvorba e-shopu na Facebooku znamená, že Vaši klienti budou moci dokončit nákup zboží na Vašem webu online namísto psaní „nekonečných“ zpráv přes Messenger. Ano, nově Fb spouští celý proces s dokončením nákupu „u sebe“, ale proč to neudělat „u Vás“na webu ve WooCommerce? Podívejte se, jak může takové propojení WooCommerce a Facebook obchodu vypadat – Facebook obchod.

Výhody

Využíváte svůj e-shop WooCommerce pro synchronizaci produktů na Facebooku (hromadné nahrávání a kopie produktů, skladové množství, ceny, akce, výprodej, kategorie…). Nejste závislí jen na Fb. Když vaše podnikání Fb vypne, máte druhou možnost 🙂 A až Fb spustí v CZ dokončení obchodu na Fb (za 5 % od 200 Kč), jste připraveni a můžete se rozhodnout podle toho, co vaši zákazníci chtějí a udělají.

Realizace

Rád připravím nabídku. Předběhněte konkurenci. Začněte s online prodejem na svém Facebook obchodu právě TEĎ.

E-shop Mioweb 

E-shop na šabloně Mioweb

Pokud jste již investovali do licencí Mioweb a vyhovuje Vám jejich administrace, potom se jeví jako výhodné využít i jejich šablonu E-shop Mioweb. Plně dostačující, pokud potřebujete středně velký e-shop v řádu desítek až stovek položek k prodeji. Takto může vypadat Mioweb e-shop.

Možnosti

Možnosti nastavení jsou oproti variantě na Woocommerce menší, řada pluginů (zásuvných modulů) zde „nefunguje“ nebo dokonce není vůbec doporučována. Oproti tomu šablona nabízí tato řešení už sama v sobě, s velmi jednoduchým napojením na další produkty firmy (FAPI, Smart Emailing apod.). Prodejní varianty (barva, velikost, cena…) jsou uživatelsky méně přehledné. Můžete ale dobře editovat hned titulní stranu e-shopu, která zaujme. Funguje tak dobře zcela samostatně. 

Výhody

Mioweb má výhodu v tom, jak je jednoduchý. Celé ovládání je velmi intuitivní. Je v češtině s kvalitní českou podporou. Nevýhodou (z mého pohledu) je, že z jednorázového prodeje licence přešel na roční paušál. To obchodně chápu, ale oproti variantě výše to vychází dráže. Navíc licenci a aktualizace si pronajímáte a tím se zavazujete.

Realizace

Celý e-shop Vám nastavím, zkontroluji, propojím a spustím. Začněte s prodejem online na internetu právě TEĎ.

E-shop poptávka 

Zavolejte: 777 632 861

Nebo využijte snadný poptávkový formulář:

Tvorba e-shopu poptávka

E-shop cena

Pro stanovení ceny vašeho e-shopu je třeba znát zadání. Ne každý se v oblasti tvorby e-shopu má čas orientovat a má představu, co vše má na cenu vliv. Také je dobré vědět, co za funkce potřebujete dnes a co budete potřebovat za čas, až se to více rozjede. Proto jsem připravil krátký přehled úvodních otázek, bez kterých není možné stanovit cenu správně a nepohneme se dál. Souboru PDF si můžete stáhnout zcela NEZÁVAZNĚ zdarma. Udělejte to právě teď!

ZDARMA

Soubor „E-shop 7 otázek“ ve formátu PDF Vám bude odeslán od Marketingnasolar.cz na zadaný e-mail. Nebojte se, nebudete spamováni.