Tvorba webu cena

Kolik mě to

bude stát? 

Marketing … na solar

Zjistit cenu

bez 21% DPH

Tvorba webu cena – základ

Jednoduchý web

Jednoduchý web na otevřené platformě WordPress. Cena je za nastavení, spuštění a kontrolu webu, který obahuje hlavní stránku a jednoduché podstránky (např. kontakt, poptávka, o nás, fotogalerie). Konkrétně instalace WP na doménu, www prezentace, jako taková, základní zabezpečení webu, nastavení HTTPS (free SSL certifiát), základní nastavení SEO, kontaktní formulář a možnost zřízení dalších, vámi zvolených správců webu. Předpokládá, že máte vlastnípronajatou doménu (např. mojesuperdomane.cz), vlastní hosting, logo a e-mail služby, a ke všemu samozřejmě funkční admin přístupová práva 🙂 🙂 . Divili byste se, kolik zde nacházím „kostlivců ve skříni“ a nečekaných problémů… Pokud něco z toho nemáte, nevadí. Pomůžu Vám s tím za dobrou cenu. Začnete s bezkontaktním online prodejem právě teď.

 

Připravený základ

Základu odpovídá nasavení funkcí a SEO. Můžete jej kdykoli doplnit o další funkce (např. členskou sekci). Základ proto rozhodně nejsou „vyhozené peníze“.  Naopak, jdete správným směrem.

Výhody webu na WP

Nezávislost. Stavebnicový systém tvorby a dopoňování. Pokud se rozhodnete web dále budovat, žádný problém.

Realizace

Web můžete začít provozovat v řádu několika dní, pokud jde jen o doménu a titulní stranu v podobě vizitky, abyste na webu už tzv. byli 🙂 Ale celý obsah webu, má-li být kvalitní, podle UX a SEO, potom spíše za několik týdnů (reálné jsou 4-8). Start je jednoduchý. Začněte s novým webem právě TEĎ.

Tvorba webu cena – profi

Vlastní web profi

Vlastní web na míru využívá velmi kvalitní základ výše (zde tedy již v ceně). Rozšiřuje jej o další profesionální funkce, strukturu, SEO (včetně meta dat sociálníc sítí) a UX. Cílem je maximalizovat akvizice, tj. aby návštěvník na webu vyvinul systematickou aktivitu, nejlépe se z návštěvníka stal klientem (prodej). Toto je praxí ověřený funkční systém, který doporučuji. Připravený soubor v PDF vám pomůže blíže určit cenu. Začněte řešit profesionálně svůj web právě teď.

Web je stavebnice

Jednotlivé funkce webu se staví jako stavebnice LEGO pomocí zásuvných modulů (pluginů). Ty jsou jak placené, tak neplacené. Automatizují vždy proces výběru a nákupu návštěvníka. Chcete doplnit e-shop? Chcete napojit na Facebook? Chcete Kalendáč akcí a aby se vám registrovali návštěvníci na akce? Chcete akce online prodávat? Žádný problém.

Výhody profi

Profesionální funkce, vzhled, důvěryhodnost. Není účelem napasovat na váš web 50 různých pluginů, abyste se v administraci ztratili a potřebovali nutně servis zřizovatele webu. Naopak. Smyslem je, aby vám web sloužil, nesekal se, neměl technické problémy a bylo jej možné nadále udržovat aktuální jak po technické, tak technologické stránce (to např. u Miowebu níže není tak jednoznačné). I zde máte web v češtině díky WordPressu v češtině. Plně pod kontrolou. Můžete jej nezávisle stavět a rozšiřovat donekonečna 🙂 🙂 .

Realizace profi

Web můžete začít provozovat v řádu několika týdnů (4-12). Je to jednoduché. Začněte s profi prezentací na podporu prodeje svách výrobků a služeb právě TEĎ.

Tvorba webu cena – Mioweb

Jednoduchý web Mioweb

České řešení. Intuitivní. Jednoduché. Naučí se spravovat „každý“. Pokud potřebujete jednoduchý web, začněte s tím právě teď.

Šablona Mioweb

Mioweb šablona je určena pro WordPress. Licence se pronajímá na zvolené období a platí se paušál za aktualizace a podporu (velmi kvalitní podporu v češtině). Mioweb ale „nefunguje“ se všemi WP moduly, musíte tak občas „něco“ oželet. Ve finále to ale nevadí. 

Výhody

Česká šablona. Česká podpora. Řada funkcí (mapř. napojení na marketingové nástroje) je již v šabloně předpřipravena. Jednoduchá intuitivní obsluha.

Realizace

Web můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Začněte s online prezentací svého podnikání právě TEĎ.

Tvorba webu mě zajímá

Web poptávka cena

Nejste si jistí určením ceny webu?

Pro přesnější stanovení ceny vašeho webu si stáhněte PDF materiál ZDARMA. Objevíte v něm základní otázky, na které je třeba odpovědět, než začneme web budovat.

ZDARMA

Soubor „5 základních otázek“ ve formátu PDF Vám bude odeslánod Marketingnasolar.cz na zadaný e-mail. Nebojte se, neudete spamováni.