Tvorba webu cena

Kolik mě to

bude stát? 

Marketing … na solar

Zjistit cenu

bez 21% DPH

Tvorba webu cena – základ

Vlastní web - Základ

Cena je za práci s vytvořením, nastavením a zabezpečením nového moderního responzivního webu (na platformě zdarma WordPress). Web bude základního rozsahu 1-5 stránek (úvod, poptávka, fotogalerie, kontakt, o nás…). Tarif předpokládá, že jste vlastníkem domény, na které se bude nový web stavět (např. mojedomana.cz), máte logo, dodáte si texty, obrázky, fotografie, videa, hradíte si nezávislý web-hosting a ke všemu máte aktuální admin přístup a práva 🙂 🙂 . Divili byste se, kolik „kostlivců ve skříni“ zde nacházím (vlastník domény není ten vlastník, webhosting máte domluvený na multihostingu kamaráda a nemáte k němu přístupy apod.). Pokud cokoli z výše uvedeného chybí, nevadí, umím a pomohu Vám to vyřešit. Začnete s online prodejem právě teď.

 

Připravený základ

Základu odpovídá nasavení funkcí a SEO. Můžete jej kdykoli doplnit o další funkce (např. členskou sekci). Základ proto rozhodně nejsou „vyhozené peníze“.  Naopak, jdete správným směrem.

Výhody webu na WP

Nezávislost. Stavebnicový systém tvorby a dopoňování. Pokud se rozhodnete web dále budovat, žádný problém.

Realizace

Web můžete začít provozovat v řádu několika dní, pokud jde jen o doménu a titulní stranu v podobě vizitky, abyste na webu už tzv. byli 🙂 Ale celý obsah webu, má-li být kvalitní, podle UX a SEO, potom spíše za několik týdnů (reálné jsou 4-8). Start je jednoduchý. Začněte s novým webem právě TEĎ.

Tvorba webu cena – profi

Vlastní web - Profi

Cena zahrnuje základ výše (zde tedy již v ceně), ale rozšiřuje jej o další profesionální funkce, strukturu, SEO (včetně meta dat sociálních sítí) a UX. Cílem je maximalizovat výkon, tj. aby návštěvník na webu vyvinul systematickou aktivitu, a nejlépe se z návštěvníka stal klientem (prodej opakovaně). Toto je praxí ověřený funkční systém, který doporučuji. Připravený soubor v PDF vám pomůže blíže určit cenu. Začněte řešit profesionálně svůj web právě teď.

Web je stavebnice

Jednotlivé funkce webu se staví jako stavebnice LEGO pomocí zásuvných modulů (pluginů). Ty jsou jak placené, tak neplacené. Automatizují vždy proces výběru a nákupu návštěvníka. Chcete doplnit e-shop? Chcete napojit na Facebook? Chcete Kalendáč akcí a aby se vám registrovali návštěvníci na akce? Chcete akce online prodávat? Žádný problém.

Výhody profi

Profesionální funkce, vzhled, důvěryhodnost. Není účelem napasovat na váš web 50 různých pluginů, abyste se v administraci ztratili a potřebovali nutně servis zřizovatele webu. Naopak. Smyslem je, aby vám web sloužil, nesekal se, neměl technické problémy a bylo jej možné nadále udržovat aktuální jak po technické, tak technologické stránce. Můžete jej nezávisle stavět a rozšiřovat donekonečna 🙂 🙂 .

Realizace profi

Web můžete začít provozovat v řádu několika týdnů (4-12). Je to jednoduché. Začněte s profi prezentací na podporu prodeje svách výrobků a služeb právě TEĎ.

Tvorba webu cena – Mioweb

Mioweb

Cena je za vytvoření nového webu na šabloně Mioweb, jejhož licenci a tarif vlastníte a hradíte Vy. České řešení. Česká výborná podpora. Intuitivní. Jednoduché. Naučí se spravovat „každý“. Pokud potřebujete jednoduchý web, začněte s tím právě teď.

Šablona Mioweb

Mioweb šablona je nadstavbou púlatformy WordPress. Licence se aktuálně bohužel už jen pronajímá (dříve se kupovala a byla dělená a výhodnější). Miowebu platíte paušál za aktualizace a podporu (velmi kvalitní podporu v češtině) a musíte si to správně spočítat, aby se Vám to vyplatilo. POZOR! Mioweb funguje jen na Mioweb webhostingu, kam nemáte potřebný přístup. Lidově řečeno Vás drží pod krkem 🙂 Mioweb také „nefunguje“ se všemi WP moduly, musíte tak občas „něco“ oželet. 

Výhody

Česká šablona. Česká podpora. Řada funkcí (mapř. napojení na marketingové nástroje) je již v šabloně předpřipravena. Jednoduchá intuitivní obsluha.

Realizace

Web můžete začít provozovat v řádu několika týdnů. Začněte s online prezentací svého podnikání právě TEĎ.

Tvorba webu mě zajímá

Web poptávka cena

Nejste si jistí určením ceny webu?

CENA

Pro stanovení ceny vašeho nového webu si stáhněte PDF materiál 5 otázek ZDARMA. Objevíte v něm základní otázky, na které je třeba odpovědět, než začneme web budovat.

TERMÍN

Web se tvoří velmi zjednodušeně tak dlouho, dokud nedodáte texty, obrázky a grafiku.

ZDARMA

Soubor „5 základních otázek“ ve formátu PDF Vám bude odeslánod Marketingnasolar.cz na zadaný e-mail. Nebojte se, neudete spamováni.

Share This